Zobacz co nowego
Kamizelka ratunkowa dla psa

Kamizelka ratunkowa dla psów – must have czy nieprzydatny gadżet?

Korzystanie z kamizelki ratunkowej dla psów zapewnia szereg korzyści, zwłaszcza gdy planujemy spędzać czas nad wodą z psem. Oto kilka kluczowych zalet...

Udar cieplny u psów

Udar cieplny u psów

Udarem cieplnym w najprostszym tłumaczeniu nazywamy stan przegrzania organizmu (hipertermia), na który mogą składać się czynniki zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Jest to już stan bezpośredniego zagrożenia życia...

Program lojalnościowy

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Program lojalnościowy OLINGO promuje współpracę i dobre relacje z naszymi klientami. Liczymy, że znajdziesz w naszym sklepie ciekawą ofertę dla siebie i pozostaniesz z nami na dłużej, co premiować chcemy zniżkami i rabatami.

-10% Jeśli zdecydujesz się zarejestrować w naszym sklepie online już pierwsze zakupy zrobisz taniej. Minus 10% na start to nasze podziękowanie za zaufanie, którym nas obdarzono.

PUNKTY LOJALNOŚCIOWE

Zarejestrowany użytkownik sklepu OLINGO robiąc zakupy otrzymuje punkty lojalnościowe. Za każde wydane 50zł doliczamy 5 punktów na konto użytkownika. Zebrane punkty zamienić można na zniżki w kolejnych zakupach, a wygląda to tak:

-5% Jeśli na Twoim koncie widnieje 35 punktów lojalnościowych, kolejne zakupy możesz zrobić z 5% zniżką. Możesz uzbierać nieco więcej, a rabat będzie wyższy.
-10% Pozostań z nami na dłużej i zbierz 70 punktów lojalnościowych. Taka liczba punktów to już rabat wynoszący 10% wartości zakupów.

RABAT ZAKUPOWY

Sklep OLINGO online premiuje też większe zakupy bez konieczności rejestracji i logowania. Zakupy za 200zł oznaczają, że towar wysłany zostanie bezpłatnie, a co jeśli zakupy będą jeszcze większe? 

-5% Zakupy dokonane bez logowania też mogą być tańsze. Dla koszyka zakupów, którego wartość osiągnie 500zł automatycznie naliczany jest rabat w wysokości 5%.

UWAGI KOŃCOWE

Promocje i rabaty procentowe nie sumują się. Jeśli otrzymasz jeden z powyższych rabatów i posiadasz jeszcze np. kupon rabatowy, ostatecznie uznany zostanie tylko jeden, ten z wyższym procentem obniżki. 

 


 240614

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl